Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Złapali złodzieja

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Łomży. Do zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku, a łupem sprawcy padły elektronarzędzia o łącznej wartości około 20 tysięcy złotych.

Policjanci podają, że w wyniku podjętych czynności ustalono i zatrzymano podejrzewanego o dokonanie przestępstwa 38-letniego mieszkańca Łomży. Był on już skazywany za tego typu przestępstwa. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach wielokrotnej recydywy Policjanci podają, że odzyskali część ze skradzionych przez niego w listopadzie elektronarzędzi. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę