Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany poszalał po Dwornej

Ponad 2,6 promila alkoholu miał w sobie 37-letni kierowca kia ceed, wczoraj popołudniu uszkodził trzy samochody zaparkowane na ul. Dwornej. Pijany kierowca usiłował między nimi zaparkować, a gdy to się nie udało, zygzakiem pojechał dalej.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.45. Wówczas kierowca kia ceed wyjechał z ul. Sadowej i skręcił w ulicę Dworną najwyraźniej szukając miejsca do zaparkowani swojego samochodu. W rzędzie aut stających wzdłuż ulicy zauważył wolne miejsce. Wciskając się w nie uszkodził  renaulta, fiata i audi, po czym pojechał dalej. Wówczas inny kierowca, widząc jego jazdę zygzakiem po ul. Dwornej zaalarmował policję. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę kia, gdy ta jechała już w kierunku most w Piątnicy. Okazało się, że to 37-letni mieszkaniec Ostrołęki, który jest pijany. Badanie wykazało, że miał w sobie ponad 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. 

Tylko w 2019 roku na drogach Łomży i powiatu łomżyńskiego zostało zatrzymanych 183 kierowców, którzy jechali mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę