Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Zapalił się ford

W nocy zapalił się samochód osobowy marki ford stojący na parkingu przed jednym z bloków przy ul. Prusa. Nim dotarli na miejsce strażacy pożar uszkodził także stojące w pobliżu audi.

Do wybuchu pożaru doszło około 4.30. Płomienie ognia objęły komorę silnika samochodu i przeniosły się na przednie koła. Jak informuje brygadier Grzegorz Wilczyński strażacy zostali wezwani na miejsce pożaru o godzinie 4.36. Na miejsce zadysponowano dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze, czyli w sumie 10 strażaków, którzy szybko ugasili płonące auto. Niestety  wysoka temperatura sprawiał, że uszkodzeń doznał także stojący w pobliżu inny samochód marki audi. 

Na miejscu zdarzenia byli także policjanci, którzy będą wyjaśniać przyczynę pożaru forda.  

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę