Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga może być ślisko

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed oblodzeniem jezdni i chodników, które nocą może występować w całym regionie. Nad ranem temperatura minimalna gruntu spadnie do nawet -5°C.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego. Ważne jest od godziny 20. dziś (w piątek 27.12.2019) do godziny 7. rano w sobotę. Synoptyk prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. 
Podaje, że temperatura minimalna w regionie w tym czasie od -2°C do -4°C, a przy gruncie od -3°C  do -5°C.
Prawdopodobieństwo wystąpienia nocnego oblodzenia synoptyk określa na 70%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę