Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Skoda wpadła na drzewo

Strażacy musieli wycinać mężczyznę z samochodu, który dachował za Piątnicą. Do wypadku doszło około 12.30 na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Skoda fabia na zakręcie w okolicy fortów zjechała z drogi i dachowała zatrzymując się na przydrożnym drzewie.

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, samochód jest zniszczony, uwolniony przez strażaków 81-letni kierowca prawdopodobnie nie odniósł większych obrażeń. Został zabrany przez pogotowie do szpitala, ale świadkowie mówią, że był przytomny i przeszedł do noszy wspierając się na ratownikach.
Według policji  cała zdarzenie to tylko kolizja drogowa. Ruch na drodze Łomża – Jeżewo w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. 
Policjanci ustalają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę