Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jechał zbyt szybko

Nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków na drodze, sprawiała, że kierowca vw touareg wypadł z zakrętu. Do wypadku doszło na ul. Sikorskiego w Łomży. Około 70-letni kierowca trafił do szpitala, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do wypadku doszło przed godziną 15. Samochód na zambrowskich numerach rejestracyjnych wjechał do Łomży od strony Piątnicy przez most mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Na pierwszym zakręcie w mieście kierowca zjechał na lewy pas i dalej na chodnik, gdzie uderzył w słup oświetleniowy, po czym spadł ze skarpy i zatrzymał się na na drzewie i ogrodzeniu obliskiej posesji. Samochodem podróżował tylko kierowca w wieku ok. 70 lat. Mężczyzna został zabrany do szpitala, ale według przekazywanych informacji nie odniósł większych obrażeń. 
Na miejscu cały czas są służby ratunkowe, bo słup, w który uderzył samochód grozi przewróceniem na jezdnię i musi być wymieniony.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę