Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Meandry na deskach Teatru Rampa

Tancerze łomżyńskiego Projektu Artystycznego Meandry wystąpili gościnnie podczas koncertu charytatywnego na deskach Teatru Rampa w Warszawie. Koncert zorganizowany został przez Fundację „And I am Up”.

Podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego przez Fundację And I am up odbył się koncert kolęd, które śpiewali m.in. aktorzy Teatru Rampa, były zabawy dla dzieci i aukcje cennych przedmiotów, a koncert Meandrów miał ubarwić to wyjątkowe wydarzenie.
- Z radością przyjęliśmy zaproszenie Joanny Dąbrowskiej, prezeski Fundacji, by wesprzeć działania osób, które na co dzień pomagają dzieciom z zespołem Downa. Nie był to pierwszy występ Meandrów przed warszawską publicznością, ale trzeba zaznaczyć, że był to pierwszy raz, kiedy mieliśmy okazję zaprezentować nasze umiejętności na deskach Teatru Rampa – mówi Urszula Doda, kierownik zespołu.
Projekt Artystyczny Meandry ciągle się rozwija i dzięki temu na scenie w Warszawie pojawiło się aż 18 osób. 
– Można było zobaczyć nas w czterech odsłonach: Walczyku Kurpiowskim, Walczyku Lubelskim, Tańcach Szlachty Ziemi Łomżyńskiej oraz Podlasiu w pełnej krasie. Koncert był też okazją do zaprezentowania nowej odsłony strojów lubelskich – dodała Urszula Doda.

Dla przypomnienia, w tym roku Projekt Artystyczny Meandry świętował pięciolecie swojej działalności.

Tekst: Jacek Babiel

Foto: Agnieszka Zaleska 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę