Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany z dziewczyną próbował uciekać przed policją

25-letni kierowca trafił do policyjnej izby zatrzymań po tym gdy nie zatrzymał się do kontroli i usiłował uciec przed pościgiem. Do zdarzenia doszło przed północą z piątku na sobotę. Okazało się, że mężczyzna jest pijany, a dowód rejestracyjny samochodu policjanci zatrzymali w październiku i do tej pory nie oddali.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży około godziny 23.35 na skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Poznańską kierowca renaulta ruszył z piskiem opon. Policjanci, którzy niedaleko od skrzyżowania mieli punkt kontrolny widząc to chcieli zatrzymać auto. Pomimo, że wyszli na jezdnię kierowca nie zatrzzymał się, przyspieszył i zaczął uciekać aleją Legionów w kierunku centrum miasta. Policjanci rozpoczęli pościg, ale kierowca szybko zjechał na pobliską stację pali i zatrzymał się za jej budynkiem. Tam został zatrzymany. Policjantom tłumaczył, że uciekał, bo wcześniej pił. Okazało się, że 25-latek ma 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dowodu rejestracyjnego auta, a po sprawdzeniu policyjnych rejestrach wyszło na jaw, że to zostało zatrzymane w październiku i do tej pory nie zostało odebrane. 
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a auto zostało  odholowane na parking strzeżony. Wraz z pijanym 25-latkiem samochodem jechała także o dwa lata młodsza kobieta. Policjanci nie podają czy ona była trzeźwa.  Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw i za jazdę po pijanemu i ucieczkę przed policjantami będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę