Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 20. w okolicy wsi Nowe Rakowo na terenie gminy Mały Płock. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Niestety kierowca zginął na miejscu.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 648 prowadzącej od Stawisk do Nowogrodu. Z pierwszych informacji przekazywanych przez policję wynika, że kierowca BMW jadąc na odcinku pomiędzy miejscowościami Korzeniste i Kąty w trakcie  manewru wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrozne drzewo po czym dachował. Niestety na skutek odniesionych obrażeń  poniósł śmierć na miejscu.

Droga zablokowana, na miejscu pracują służby ratownicze, a policja ustala szczegółowo przyczyny tragicznego wypadku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę