Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragicznie odkrycie

Mężczyzna po powrocie do domu odnalazł ciała swojej żony i córki. Do tragedii doszło w okolicy Wysokiego Mazowieckiego. Na razie policja nie podaje szczegółów zdarzenia.

Jak przekazuje Tomasz Krupa z KWP Białystok do tragicznego odkrycia doszło w sobotę po godzinie 14. we wsi Osipy Zakrzewizna tuż obok Wysokiego Mazowieckiego. Wówczas mężczyzna miał wrócić do domu i odnalazł ciała swojej żony i córki.Kobiety były w wieku ok. 20 i 50 lat. 

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia - podaje Krupa dodając, że mężczyźnie zapewniono pomoc psychologa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę