Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życiowa szansa Miss Wiktorii z Grajewa w Phnom Penh

- Gala Finałowa Miss Tourism Metropolitan International 2019, w której uczestniczy także 18-letnia Wiktoria Wiśniewska z Grajewa, odbywa się w sobotę, 14. grudnia o godzinie 14. czasu polskiego, zaś relację z wydarzenia można zobaczyć na fanpage'u konkursu Miss Tourism na FB – opowiada nam Anna Kurządkowska – Kosińska z Łomży, dzięki której widzimy, jak wyglądają na zdjęciach najpiękniejsze kobiety świata, i dowiadujemy się, jak udała się pierwsza w życiu podróż Wiktorii za granicę 8 500 km do Phnom Penh, stolicy Kambodży. - Wiktoria w hotelu zakwaterowana została z mieszkanką Kambodży i jest najmłodsza. Większość z około 40 finalistek MT to głównie 25-latki.

Życiową przygodę z międzynarodowym konkursem Miss Tourism Wiktoria Wiśniewska rozpoczęła 29. listopada br. Nie nastawiała się nagrodę, a „na wielką, niezapomnianą przygodę mojego życia”. Samolotem z Lotniska Chopina w Warszawie poleciała do Helsinek w Finlandii, skąd do Bangkoku w Tajlandii i Phnom Penh w Kambodży. Pogoda na miejscu wymarzona, jak w środku lata: słońce, lazur nieba i 30 stopni ciepła. - Wiktorię zajmują głównie próby choreograficzne z przerwami na posiłki – kontynuuje Anna Kurządkowska – Kosińska, znana jako organizatorka od 5 lat konkursów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Wiktoria Wiśniewska reprezentuje Polskę na Miss Tourism, ponieważ ma tytuły: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2. Wicemiss Polski Nastolatek 2018. W wolnych chwilach zwiedza Kambodżę. Poznaje tamtejszą kulturę, kuchnię, obyczaje. Na Wiktorii największe wrażenie zrobiło spotkanie z kambodżańskimi dziećmi. - Jak sama podsumowała, „warto cieszyć się z tego co mamy, a wysłane zdjęcie opisała, że wyraża ono więcej niż tysiąc słów” - mówi Anna.
 
„Wiki pięknie odpowiedziała na zadane jej pytania”
Przypomnijmy, że zdaniem Wiktorii, kandydatka do tytułu nie powinna  przejmować się opiniami o sobie, zwłaszcza negatywnymi. Musi uodpornić się na złośliwą krytykę i nabrać odwagi, przydatnej do pozowania, poruszania się, wypowiadania na scenie i przed kamerami. Wiki ma 173 cm wzrostu i waży 54 kg, obwód jej biustu - 87 cm, talii - 62 cm, pasa – 90 cm. Ma długie włosy ciemny blond i ciemnoniebieskie oczy. Zabrała 3 stroje: ludowy, dwie suknie wieczorowe, do kostek, z dekoltem. - Sporo ryzykuję, wybierając się w podróż życia, kiedy matura zbliża się tak szybko – mówiła z pogodnym uśmiechem ponad dwa tygodnie temu Miss Wiktoria Wiśniewska na konferencji w Domku Pastora, w trakcie której prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski obdarował Miss małą flagą miasta oraz dużą chustą prostokątną z logo miasta i hasłem „Zasmakuj w Łomży”. 
 
Podczas 2-tygodniowego zgrupowania odbywały się rozmaite mini gale wieczorne dla partnerów MTMI 2019: pokazy kostiumów narodowych, plebiscyt na najlepszy strój sportowy. - Wczoraj były rozmowy z jurorami – relacjonuje w przeddzień wielkiej próby dla Wiktorii w stołecznym Teatrze Naba łomżynianka Anna. - Wiki bała się trochę  języka angielskiego, choć świetnie tam sobie radzi. Ostatecznie pięknie odpowiedziała na zadane jej pytania. Między innymi, została spytana o sport, czy uprawia i jaką najbardziej lubi dyscyplinę oraz o szkołę, Liceum Ogólnokształcące w Grajewie.  Bezcenną, profesjonalną i bezinteresowną pomocą w przygotowaniach Wiktorii Wiśniewskiej do wyprawy na Miss Tourism Metropolitan International służyli lokalni partnerzy z Grajewa, Łomży i Warszawy oraz Biuro Miss Polski, które wytypowało polską Miss Nastolatek na konkurs MTMI.
 
Tekst: Mirosław R. Derewońko   
Zdj. arch. Wiktorii Wiśniewskiej

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę