Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Pomógł odnaleźć dom

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Dzięki informacji od mieszkańca i szybkiej interwencji dzielnicowego zagubiony, starszy mężczyzna, bezpiecznie wrócił do domu. „Nie bądźmy obojętni” szczególnie teraz w okresie zimowym - apelują policjanci.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że wczoraj, późnym popołudniem, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o tym, że przy jednej z ulic stoi starszy, zagubiony mężczyzna i nie wie jak wrócić do domu. We wskazanym miejscu mundurowy zastał osobę, która zainteresowała się losem seniora i poprosiła o pomoc Policję. Okazało się, że 90-latek wyszedł z domu na spacer kilka godzin wcześniej, a szukając drogi powrotnej, zagubił się w miescie. Dzielnicy natychmiast ustalił, gdzie mieszka mężczyzna, a następnie odwiózł 90-latka do domu i przekazał pod opiekę rodziny.

- Jak widać, codzienne życie pisze różne scenariusze, ważne, aby wokół takich nietypowych sytuacji oraz osób potrzebujących pomocy, nie przechodzić obojętnie - mówi Ewelina Szlesińska podkreslając, że policjanci reagują na każdą przekazaną im informację. - „Nie bądźmy obojętni” szczególnie teraz w okresie zimowym. Wspólnie z mieszkańcami – POMAGAMY i CHRONIMY.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę