Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zderzenie w Zosinie

Są utrudnienia w ruchu na drodze Łomża – Zambrów. W okolicach Zosina zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia dobywa się wahadłowo.

W zdarzeniu uczestniczyły samochody marki volvo i audi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia się samochodów doszło gdy jeden z kierowców usiłował skręcić z drogi, a drugi w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania. Jedna osoba została zabrana do szpitala, ale prawdopodobnie nie odniosła większych obrażęń. Do zdarzenia doszło około godziny 14.15. Na miejscu ciagle jeszcze pracują policjanci i ciągle jeszcze są utrudnienia w ruchu.    

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę