Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Świecić się z Energą

Łomża i Augustów, póki co tylko te dwa miasta z województwa podlaskiego rywalizują w konkursie na najładniej świątecznie oświetlone miasto w regionie plebiscytu „Świeć się z Energą”. Zwycięzca regionalny może liczyć na dobroczynne nagrody - energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, i wejście do krajowego finału, gdzie są dodatkowe nagrody o wartości 40 tys. zł. Aby je wygrać mieszkańcy powinni „klikać” codziennie.

Konkurs organizowany jest po raz 11. Łomża startuje w nim od 2013 roku. Od 2017 roku wygrywa w regionalnym plebiscycie, a i w krajowym finale jest coraz wyżej. Przed rokiem zajęła 3 miejsce. Na przestrzeni ostatnich 10 lat w konkursie wygrywały: Rzeszów, Szczecin (dwa razy), Bielsko Biała (dwa razy), Połczyn-Zdrój (dwa razy) i Zamość (dwa razy). Rok temu zdaniem internautów i głosujących najładniej oświetlonym miastem okazał się Sędziszów Małopolski, który ma tylko 12 tysięcy mieszkańców.
Może mieć to związek z zaangażowaniem mieszkańców. Zgodnie z regulaminem każdy może głosować codziennie, więc wystarczy „klikać”. Na Łomżę tu: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/podlaskie/lomza/ 

Wygrywany przez Łomżę sprzęt AGD trafiał do potrzebujących rodzin. Głosowania w plebiscycie regionalnym potrwa do 2 stycznia. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę