Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pijany głąb

Wczoraj po godzinie 11. w Nowym Cydzynie kierowca nissana wjechał do rowu. Gdy wsiadł z samochodu poprosił świadków żeby nie wzywali policjantów, a później uciekł. Szybko został zatrzymany. Okazało się, że 39-latek w organizmie ma ponad 3 promile alkoholu, a od 2016 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Pijany mieszkaniec Łomży trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty popełnienia przestępstw.

To był wczorajszy rekordzista nietrzeźwości w województwie podlaskim. Tylko wczoraj policjanci zatrzymali 12 nietrzeźwych kierowców.  Wśród nich był także 62-latek, który ok. godz. 20. w Śniadowie za przejazdem kolejowy zjechał ze skarpy do rowu. On miał  ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Niemal tylu samo pijanych (11 osób) zatrzymano także w sobotę. Nietrzeźwym rekordzistą okazał się 27- latek, który kierował Mercedesem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany został przez łomżyńską drogówkę w Boguszycach po godzinie 16. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę