Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wśród najpiękniejszych Polek

Główne zdjęcie
Karolina Piaścik

Karolina Piaścik 18-latka z Gawrych zdobyła tytuł Miss Mediów Społecznościowych podczas Gali Finałowej 30. edycji Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski 2019. Wybory odbyły się w niedzielę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie w całym kraju mogli je oglądać na żywo w Polsacie.

O tytuł walczyły 24 najpiękniejsze Polki. Karolina Piaścik w Katowicach reprezentowała konkurs Miss Ziemi Łomżyńskiej. Nie dostała się do finałowej 10. ale jak relacjonuje Paweł Wądołowski z Polskiego Radia Białystok mogła liczyć na bardzo głośny doping. Jej klasa z Technikum Hotelarskiego w Łomży przyjechała do Katowic z transparentami i wspierała ją podczas każdej z prezentacji.
Ostatecznie Karolina Piaścik zdobyła tytuł Miss Mediów Społecznościowych. 
- Mój tata śmiał się, że wszędzie chodzę z komórką, wszystko chcę nagrywać i robić zdjęcia. A ja lubię wracać wspomnieniami do fajnych momentów. Nie ukrywam, że to wyróżnienie, ten tytuł dał mi wiele radości. Zwłaszcza, że nie spodziewałam się tego. Jestem bardzo szczęśliwa - mówi Karolina Piaścik. - Zgrupowanie było bardzo ciężkie, ale na pewno będę miała dobre wspomnienia. Ciężko przygotowałyśmy się do Gali Finałowej, ale wszystkie dałyśmy radę i wspomnienia pozostaną na zawsze. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tyle wspaniałych dziewczyn. Moja wychowawczyni, z moją klasą z technikum przyjechali aby mnie wesprzeć i bardzo jestem szczęśliwa, że mogłam ich zobaczyć w takiej chwili. Bardzo mnie wspierali i głośno dopingowali. Kiedy wychodziłam na scenę wszystko słyszałam

Konkurs Miss Polski co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym. Karolina Piaścik w marcu  otrzymała tytuł 2 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2019. W czerwcy przeszła eliminacje do półfinału Miss Polski. Podczas Gali Półfinałowej w Świnoujściu zakwalifikowała się do katowickiego Finału Miss Polski 2019. Tytuł ten wczoraj zdobyła Magdalena Kasiborska z Zabrza. 

Fotorelacja: Paweł Wądołowski / Miss Ziemi Łomżyńskiej

230804070022.gif
Foto: Karolina Piaścik
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę