Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Tak. Pomagam!”

Dziś i jutro, czyli w piątek i sobotę w całym kraju Caritas organizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności „Tak. Pomagam!” Wolontariusze w dużych sklepach zbierają produkty z długim terminem ważności, a więc cukier, mąkę, ryż, makaron, olej, konserwy, herbatę, dżemy i słodycze. Dary te jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia mają trafić do osób potrzebujących.

W Łomży na terenie parafii katedralnej zbiórkę żywności przeprowadzą Wspólnota Otwartych Serc im. Św. Brata Alberta i Caritas Parafii Katedralnej. W porozumieniu z właścicielami sklepów odbędzie się ona w piątek 6 grudnia od 16.00-18.00 i w sobotę 7 grudnia od 10.00-18.00 w sklepach: Biedronka na Dwornej, Boss na Bernatowicza, Alex na Dmowskiego, na rogu Długiej i Farnej i Ks. Anny 22, oraz Lewiatan Ewa na Sikorskiego 373.
- Kupując produkt spożywczy lub chemii gospodarczej i wrzucając do kosza możemy wesprzeć miej zamożnych naszych parafian i pomóc, by mogli radośniej przeżyć Święta Bożego Narodzenia - zachęcają księża z prafii katedralnej.

Zebrane w sklepach na terenie tej parafii produkty przeznaczoną będą osób ubogich z tej wspólnoty.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę