Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

„Zdrapała” sobie suva na Mikołajki

Główne zdjęcie
Stacja Orlernu przy ul. Zawadzkiej w Łomży

- Tak to prawda – potwierdza pracownica stacji informacje przekazane przez Czytelnika. W czwartkowe wczesne popołudnie na stacji paliw Orlen przy ul. Zawadzkiej kobieta w loterii Orlenu wygrała samochód. - Pani aż łzy z oczu poleciały – opowiada pracownica stacji podkreślając, że to pierwsza taka wygrana w Łomży. Kobieta otrzyma samochód rodzinny Peugeot Suv 3008.

Kobieta samochód wygrała w loterii, która sprawdza się do zakupu zestawu promocyjnego, pobraniu zdrapki i zdrapaniu pól, aby sprawdzić czy się wygrało.
- Ta kobieta kupowała chwilę przede mną. Odeszła na bok, a po chwili wróciła do obsługi i zapytała czy jak ma trzy samochody, to znaczy, że wygrała? „Tak. To oznaczało, że Pani wygrała” potwierdzali jej pracownicy stacji Orlen – opowiada Czytelnik. 
Nam pracownicy stacji paliw Orlen przy ul. Zawadzkiej, obok Galerii Veneda, potwierdzali, że ta relacja jest prawdziwa i że dziś kobieta wygrała tu samochód marki Peugeot.
- Ta Pani była u nas około godziny 13.00 – opowiada pracownica stacji. Nie wiemy czy ta Pani była z Łomży, czy przyjezdna. Widzieliśmy ją na stacji po raz pierwszy. Pani wzięła szczęśliwą zdrapkę i paragon i ma się zgłosić po odbiór nagrody głównej. 
Emocje wygranej udzieliły się wszystkich obecnym na stacji. Zwyciężczyni – jak przekazują pracownicy stacji „aż łzy z oczu poleciały”. Podekscytowania nie ukrywał Czytelnik informujący nas o wygranej tajemniczej kobiety, i obsługa stacji, która podkreśla, że to pierwsza główna  wygrana w loterii Orlen nie tylko na tej stacji, ale w całym mieście. 

My też gratulujemy cennej wygranej. 

Foto: Stacja Orlernu przy ul. Zawadzkiej w Łomży
Foto: Stacja Orlernu przy ul. Zawadzkiej w Łomży
Foto: Stacja Orlernu przy ul. Zawadzkiej w Łomży
Foto: Stacja Orlernu przy ul. Zawadzkiej w Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę