Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Szczęśliwa kolizja”

Od ciężarówki jadącej drogą krajową nr 63 z Zambrowa w kierunku Łomży oderwało się koło i uderzyło w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku drugą ciężarówkę. Na szczęście żadnemu z kierowców nic złego się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.20 w Wygodzie. Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu, który przepuszczany jest wahadłowo. Na miejscu są strażacy i policjanci. Ratownicy podkreślają, że była to „szczęśliwa kolizja”. Gdy oderwane koło od ciężarówki uderzyło w jadący z naprzeciwka samochód osobowy skutki zdarzenia mogłyby być dużo poważniejsze.  

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę