Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Będzie ślisko

Główne zdjęcie
Opady śniegu 30.11.2019

Magdalena Pękala synoptyk dyżurny białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed oblodzeniem, które wieczorem i nocą może pojawić się na drogach i chodnikach w Łomży i całym regionie. Wieczorem spodziewane są opady deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu, a później temperatura spadnie poniżej zera.

Wydane ostrzeżenie ważne jest dziś, 2 grudnia 2019 r. od godziny 19. do godziny 7. rano jutro, 3 grudnia. W tym czasie synoptyk prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, temperatura minimalna gruntu od -5°C do -3°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opisanego wyżej zjawiska synoptyk dyżurna określa na 80%, i nadała mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.   

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę