Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 lutego 2023 napisz DONOS@

„Atak” na biuro posła

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

- To pierwszy tego typu atak na moje biuro – mówi poseł Lech Kołakowski. - Dziś rano, gdy pracownica biura, przyszła do pracy wystraszyła się... Incydent ten został zgłoszony na policję. Nocą ktoś na drzwi biura poselskiego przy Starym Rynku nakleił kartki m.in. z napisem „Dziękujemy za towarzysza Piotrowicza” i że nic nie zrobił dla Łomży. Na pamiątkę zostawili lustro.

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Posła Kołakowskiego nie ma w Łomży. Jest w tej chwili w Helsinkach na posiedzeniu Konferencji Komisji do Spraw Unijnych Parlamentów Unii Europejskiej (COSAC). O kartkach na drzwiach jego biura poselskiego dowiedział się od pracownicy biura, która rano przyszła do pracy.  
- Nie jest to atak na moją osobę, ale to atak na biuro  - komentuje poseł Kołakowski. - Nie spotkałem się z tego typu działaniami. Działalność poselska jest działalność polityczną i ten atak tak odbieram. Odnośnie wyboru Stanisława Piotrowicza, to głosowałem tak jak głosowała cały klub Prawa i Sprawiedliwości. Pan Piotrowicz to bardzo dobry prawnik. Nie zgadzam się z zarzutem, że nic nie zrobiłem dla Łomży. To stwierdzenie jest nieprawdziwe i obraźliwe. Ostatnie wybory pokazały, że podejmowane przeze mnie działania w zakresie rozbudowy infrastruktury drogowej, kolejowej czy wojskowej są oczekiwane i dobrze oceniane przez mieszkańców miasta i regionu. Opozycja nie mając żadnych argumentów wypisuje na plansza nieprawdę. To chyba jedyna jej siła. A to, że te kartki przyczepiają skrycie, pod osłoną nocy, bojąc się przyjść do mnie za dnia, pokazuje  kim oni są – dodaje poseł Kołakowski.

Urszula Bulińska z KMP w Łomży potwierdza, że zgłoszenie dotyczące incydentu wpłynęło. Policjanci wykonali niezbędne na miejscu czynności. Sprawa będzie wyjaśniana dalej.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę