Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Niewybuch przy moście

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

Granat ręczny z czasów II wojny światowej znaleziono w okolicy „starego” mostu przez Narew w ciągu ulicy Zjazd. Niebezpieczny przedmiot znajdował się na betonowej podmurówce jednej z podpór mostu.

Zgłoszenie o niewybuchu przy moście policjanci otrzymali w niedzielę przed południem. Groźne znalezisko przez resztę dnia i całą pilnowali policjanci. Dziś po granat przyjechać mają saperzy z jednostki w Orzyszu. 

Latem taki sam granat znaleziono w okolicach „nowego” mostu im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”, w ciągu ul. Gen Władysława Sikorskiego. Wówczas na czas podejmowania niewybuchu saperzy zdecydowali o ewakuacji plaży, zamknęli też na kilkanaście minut ruch na moście.

 

Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę