Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zmiana komendanta

Mł. insp. Krzysztof Woźniewski to nowy szef łomżyńskich policjantów. Zastąpił nadkomisarza Marka Sienkiewicza, który przeszedł na emeryturę. Mł. insp. Krzysztof Woźniewski póki co pełni obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Nadkomisarz Marek Sienkiewicz Komendą Miejską Policji w Łomży kierował od sierpnia 2016 roku. Mł. insp. Krzysztof Woźniewski do tej pory był komendantem powiatowym policji w Wysokiem Mazowieckiem. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę