Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Szukasz Pracy w Łomży? Dobrze trafiłeś – mamy oferty, które Cię zainteresują!

Łomża to miasto na prawach powiatu, które znajduje się w województwie podlaskim. Powierzchnia miasta to 32,67 kilometrów kwadratowych. Na tym terenie mieszka ponad sześćdziesiąt dwa tysiące ludzi. W Łomży rozwija się przemysł spożywczy, elektroniczny, browarniczy, drzewny, meblarski, turystyka i agroturystyka.

Jeżeli szukasz pracy w tym mieście, koniecznie sprawdź oferty na portalu Megapraca.pl. Osoby szukające zatrudnienia w mieście mogą liczyć na posadę lekarza, architekta, technologa, magazyniera, grafika, sprzedawcy, kierowcy, przedstawiciela handlowego, doradcy klienta i inne.

Praca w Łomży

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi, a dodatkowo nie wyobrażasz sobie pracy siedzącej, być może zainteresuje Cię posada przedstawiciela handlowego (dysponujemy obecnie trzynastoma ofertami pracy w tym zawodzie). Przedstawiciel handlowy jest wizytówką firmy, w której pracuje. W zakresie jego kompetencji leży pozyskiwanie, a także obsługa klientów. Jest odpowiedzialny także za zachowanie wysokich standardów obsług klienta, realizację planów sprzedaży, prowadzenie działań marketingowych, sporządzanie raportów sprzedaży. Osoba taka może pracować w biurze, a także w terenie – często praca taka wiąże się z koniecznością dojazdów do klienta. Zatrudnienie można znaleźć w wielu branżach. Od kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego wymaga się przynajmniej wykształcenia średniego (choć wyższe jest jak najbardziej mile widziane), znajomości języków obcych, posiadanie prawa jazdy. Jest to zawód, w którym najlepiej sprawdzą się ekstrawertycy. Wymaga on bowiem stałych kontaktów z ludźmi (które często nie są łatwe), a także bycia w ciągłym ruchu. Jeżeli posiadasz doświadczenie w handlu, techniki sprzedaż nie są Ci obce, a dodatkowo jesteś osobą samodzielną, sumienną, odpowiedzialną, komunikatywną, odporną na stres i dyspozycyjną – przedstawiciel handlowy do zawód dla Ciebie. Zarobki bardzo często są uzależnione od efektów. W praktyce oznacza to, że pracownik może liczyć na pensję podstawową, a także premie.

Łatwo o Pracę Architektom

W Łomży jest zapotrzebowanie na architektów. W naszym serwisie znajdziesz aż czterdzieści trzy oferty pracy na tym stanowisku. Architekt jest osobą odpowiedzialną za realizację obiektów architektonicznych. Jest to zawód łączący w sobie wiele dyscyplin, a szczegółowe obowiązki architekta są często uzależnione od profilu firmy, w której jest on zatrudniony (niekiedy nawet od poszczególnego zlecenia). Osoby, które chciałyby podjąć pracę w tym zawodzie powinny posiadać wykształcenie wyższe, a konkretnie dyplom ukończenia studiów na kierunku architektura i urbanistyka. Samodzielny architekt powinien należeć do izby architektów (co wiąże się z koniecznością płacenia miesięcznych składek). Uprawnienia zawodowe zapewnia mu zdanie egzaminu zawodowego przed lokalną komisją egzaminacyjną. Miejsce pracy architekta to pracownia architektoniczna. Zarobki osoby zatrudnionej na tym stanowisku są uzależnione od doświadczenia, ilości zleceń, a także jakości firmy architektonicznej (im większy prestiż pracodawcy, tym zazwyczaj wyższe zarobki).

Łomża to deficyt lekarzy

Czy wiesz, że w Łomży jest aż czterdzieści pięć ofert pracy dla lekarzy? Jeżeli ukończyłeś studia medyczne, zrobiłeś specjalizajcję i odbyłeś praktyki, możesz aplikować na stanowisko lekarza. Lekarz odpowiada za leczenie pacjentów, a szczegółowy zakres jego obowiązków jest uzależniony od posiadanej specjalizacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może pracować w szpitalu, przychodni, coraz więcej lekarzy dojeżdża do domów swoich pacjentów (w takim przypadku warto jest posiadać prawo jazdy kategorii B). Żeby pracować jako lekarz trzeba być osobą komunikatywną, lubić pracę z ludźmi, cechować się cierpliwością, stale poszerzać swoją wiedzę. Niezmiernie ważny jest dobry stan zdrowia. Musimy liczyć się z tym, że będziemy mieć stały kontakt z ludźmi chorymi (w tym niekiedy bardzo ciężko chorymi). Zawód lekarza z oczywistych przyczyn wiąże się z dużym prestiżem społecznym, a współcześnie również z coraz lepszymi zarobkami.

Artkyłu powstał we współpracy z Portale Megapraca.pl

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę