Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek pod Małym Płockiem

Po wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 63 Łomża – Kolno. Przed Małym Płockiem doszło do wypadku z udziałem osobówki i ciężarówki. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Niestety pomimo wysiłków ratowników zmarł kierowca samochodu osobowego.

Do wypadku doszło po godzinie 16. na drodze krajowej nr 63 przed Małym Płockiem od strony Rogienic. W wypadku uczestniczył jeden samochód osobowy i ciężarówka przewożąca duże bale drzewa. Ta ciężarówka leży w poprzek drogi całkowicie blokując ruch. Niestety pomimo szybkiej akcji ratunkowej i trwającej kilkadziesiat minut akcji reanimacyjnej zmarł ranny w tym wypadku kierowca samochodu osobowego. 

- Ze wstępnych informacji wynika,  że kierujący pojazdem osobowym marki citroen,  mężczyzna,  zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwlegly  pas ruchu prosto pod pojazd ciężarowy marki scania - podaje policja.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo- śledcza pod nadzorem prokuratora.

W związku z wypadkiem i całkowitą blokadą  drogi krajowej pomiedzy Rogienicami Wielkimi a Małym Płockiem wyznaczone zostały objazdy. Samochody jadące od strony Łomży w Kiesielnicy kierowane są DK 61 w kierunku Stawisk. Samochody jadące od Kolna przez Mały Płock kierowane są drogą na Popiołki.

Droga Łomża – Kolno zablokowana będzie zapewne przez kilka godzin.   

230804070022.gif
Foto:
Foto: Wypadek na DK 63 w okolicy Małego Płocka.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę