Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
1140x470.jpg

Mikołajki w Galerii Bursztynowej!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to dla każdego dziecka niesamowite przeżycie, które pamięta się na całe życie. Na te niezapomniane chwile spędzone w świątecznej atmosferze Galeria Bursztynowa zaprasza w sobotę 7 grudnia.

Program:

11.00 - 18.00 Pasaż w Galerii obok sklepu Big Star

  • Bezpłatne zdjęcia ze Św. Mikołajem na tle świątecznej scenografii. 

Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z białobrodym i jego pomocnikami. Zdjęcia będą wydawane na miejscu za darmo. Mikołajowi będą pomagali Miś Bursztynek  i elfy a główny pomocnik elf będzie ogłaszał co jakiś czas konkursy z nagrodami.

  • Prezenty od Świętego Mikołaja

Dodatkowo za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł wydanego w punktach handlowych i usługowych w Galerii Bursztynowej i w parku handlowym Bursztynowa Park w dniach 6 i 7 grudnia br., dziecko będzie mogło otrzymać prezent od Świętego Mikołaja. Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Liczba prezentów ograniczona do 500 sztuk. [Markety OBI i Tesco nie biorą udziału w akcji.] W tym roku dziecko będzie mogło sobie wybrać jeden z 3 prezentów do wyboru.

  • Specjalny Prezent od Misia Bursztynka

W tym roku dzieci będą mogły zdobyć książeczkę pt. ,,Przygody Misia Bursztynka,, wydaną przez Galerię Bursztynową. Co więcej, książeczkę będzie podpisywał autor opowiadań Stanisław Orłowski a autor ilustracji Szczepan Sadurski -znany rysownik i karykaturzysta ,będzie wykonywał błyskawicznie karykatury. Bedzie to pamiątka na cale życie. Aby zdobyć książeczkę razem z autografami i karykaturą trzeba okazać paragon o wartości min. 10zł wydanego 6 lub 7 grudnia zł lub wrzucić datek do puszki dla chorego dziecka w kwocie 10 zł minimum. Uwaga: będą honorowane też paragony okazane przy odbiorze prezentów od Mikołaja.

  • Zbiórka pieniężna na leczenie 5-letniej Dobrusi Napiórkowskiej

W dniu 7 grudnia będzie można wykupić atrakcyjne fanty w okazyjnych cenach lub wrzucić pieniążki do puszek wolontariuszy. Pomoc, w postaci nawet symbolicznej kwoty będzie pięknym mikołajkowym prezentem dla 5-letniej Dobrusi, która wymaga nadal intensywnego leczenia. Już nie raz pomagaliśmy Dobrusi. I tym razem liczymy na szczodre serca naszych klientów.

bursztynowa.pl

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę