Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

W Podgórzu - jedna z najlepszych w Polsce

Główne zdjęcie
Zwycięzcy Rankingu Bibliotek 2019 (fot. Instytut Książki)

Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu zajęła trzecie miejsce w tegorocznej edycji Rankingu Bibliotek. Nagrodę dyrektor Wiesław Kłosińska odebrała podczas gali w Pałacu Krasińskich w Warszawie

Ranking od 2011 roku organizują Instytut Książki i dziennik „Rzeczpospolita”. W ten sposób chcą  nagradzać samorządy za ich zaangażowanie w rozwój i dobre zarządzanie bibliotekami publicznymi. Organizatorom przyświeca idea, aby poprzez dobrze działającą bibliotekę, wszyscy mieszkańcy otrzymali łatwy i całkowicie bezpłatny dostęp do literatury, a więc wiedzy, nowych mediów i szeroko rozumianej kultury.
Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu w tym rankingu doceniana jest od lat. Od 9 lat jest uznawana za najlepszą bibliotekę w województwie podlaskim. W 2015 roku była na trzecim miejscu w Polsce, a w ubiegłym roku zajęła czwarte miejsce w ogólnopolskim zestawieniu. Teraz ponownie awansowała na podium zajmując trzecie miejsce w Polsce. 

Więcej na temat zwycięskich bibliotek i wyników tegorocznego rankingu będzie można przeczytać w jutrzejszej „Rzeczpospolitej”, w której ukaże się specjalny dodatek poświęcony Rankingowi Bibliotek 2019.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę