Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do niezabezpieczonego budynku gospodarczego. Oszacowane straty skradzionego sprzętu to blisko 2 tysiące złotych.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie gminy Łomża. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawca wyniósł z niezabezpieczonego budynku gospodarczego między innymi: naczynia z porcelany i kryształu, różnego rodzaju figurki, a także odkurzacz do zbierania popiołu. Właściciel skradzionych przedmiotów oszacował swoje straty na blisko 2 tysiące złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, a 24–letni mieszkaniec gminy Łomża wczoraj usłyszał zarzut. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę