Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie w Piątnicy

Starsza kobieta przechodząca przez jezdnię w Piątnicy została potrącona przez samochód osobowy. Ranna została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 6.30 w Piątnicy Włościańskiej – pomiędzy rondem a zjazdem w kierunku mostu mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”. Przechodzącą przez jezdnię po przejściu dla pieszych 82-letnią kobietę potrąciła skoda fabia jadąca w kierunku centrum Piątnicy. Samochodem kierowała 46-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie przez nią pierwszeństwa pieszej. 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę