Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Pijany i uzbrojony

Główne zdjęcie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Dwie strzelby oraz amunicję do nich znaleźli policjanci podczas interwencji domowej. Broń należała do 63-latka, który nie miał na nie pozwolenia, ale miał w sobie prawie dwa promile alkoholu.

Policjanci pijanego mężczyznę, który jak się okazało posiadał nielegalnie broń palną, zatrzymali w niedzielę, gdy po godz. 20.00 zostali wezwani na interwencję domową na terenie gminy Klukowo.  W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili i zabezpieczyli dwie jednostki broni oraz amunicję. Strzelby znajdowały się w pomieszczeniach gospodarczych. Policjanci zatrzymali 63-latka, który był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. 

Po wytrzeźwieniu w policyjnej izbie zatrzymań 63-latek usłyszał zarzuty. Za posiadanie bez wymaganego zezwolenia, broni palnej i amunicji grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę