Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącony na pasach

Kierująca volkswagenem kobieta jadąca ul. Zawadzką w Łomży potrąciła mężczyznę przechodzącego po oznaczonym i oświetlony przejściu dla pieszych. Ranny został zabrany do szpitala. Na miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło po godzinie 16.30 na przejściu dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa. Volkswagen golf jechał lewym pasem dwujezdniowej ul. Zawadzkiej od strony Galerii Veneda w kierunku Ronda Solidarności, a mężczyzna przechodził po oświetlonym przejściu dla pieszych. Po uderzeniu przez samochód upadł na jezdnię doznając obrażeń. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Na miejscu pracują policjanci ustalając szczegółowo okoliczności wypadku. 

Dodajmy, że do tego wypadku doszło na przejściu dla pieszych, które ze względu na liczbę notowanych na nim zdarzeń drogowych, zostało specjalnie dodatkowo oznaczone i doświetlone. Policja podaje, że kierująca golfem 61-letnia kobieta jest trzeźwa.    

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę