Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

O Basi wie wszystko

Główne zdjęcie
Zofia Stanecka podczas spotkania w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży

Basia jest małą dziewczynką, mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Basia nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Basia jest bohaterką serii książek dla dzieci, a jej życiowe historie mądrze i zabawnie opisała Zofia Stanecka. We wtorek i środę autorka ponad stu książek dla dzieci odwiedza Łomżę i okolice miasta.

We wtorek Zofia Stanceka była w Śniadowie, Jedwabnem i w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. W spotkaniu wzięły udział dzieci z klas „0” ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Szkoły Podstawowej nr 10. Pisarka opowiadała o swojej pracy i inspiracjach, a opowieść swą uzupełniała ciekawymi rysunkami. Autorka po aktorsku odgrywała scenki z książek o Basi wykorzystując ilustracje bohaterów.
Książki pisarki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, po autografy ustawiła się długa kolejka.

Zofię Stanecką i jej Basię w środę będzie można spotkać rano bibliotece w Wiźnie (0 godz. 8.30), a później ponownie w Łomży. O godzinie 10:30 zaplanowane jest spotkanie w Filii Nr 1 MBP przy ul. Polnej 16, a o godzinie 13:00 w Filii Nr 2 MBP przy ul. Księżnej Anny 2. Po spotkaniach będzie można zakupić książki z dedykacją autorki.

Foto: Zofia Stanecka podczas spotkania w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę