Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Potrącenie przy blaszaku

Samochód osobowy potrącił mężczyznę i - jak wynika z pierwszych informacji – miał przygnieść go do ściany budynku. Do wypadku doszło po godzinie 13. w okolicach blaszaka przy skrzyżowaniu alei Legionów z aleją Piłsudskiego.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się strażacy ratownicy, którzy udzielili poszkodowanemu pomocy  przedmedycznej, po czym przekazali go zespołowi karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala. Mężczyzna ma około 45 lat. Prawdopodobnie doznał urazu nogi i głowy. Według pierwszych informacji mężczyzna miał stać przy drzwiach wejściowych do punktu dorabiania kluczy, gdy inny mężczyzna, który wsiadł do zaparkowanego tuż przed budynkiem opla corsy z nieznanych przyczyn ruszył do przodu uderzając w tego pierwszego.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów, którzy także są na miejscu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę