Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

„Łomża” wróci na imprezy Łomży

Dni Miasta w czerwcu, Gościniec Łomżyński w sierpniu i jeszcze jedna impreza w ramach łomżyńskich wakacji. Na trzech dużych miejskich imprezach w 2020 roku ma być piwo Łomża. O zacieśnieniu współpracy z właścicielem marki „Łomża” poinformował prezydent Mariusz Chrzanowski i Michał Szabłowski dyrektor Browaru Łomża należącego dziś do firmy Van Pur.

W 2017 roku władze miasta wprowadziły politykę miejskich imprez bez alkoholu.
- To nie jest zakaz, tylko brak przyzwolenia na sprzedaż alkoholu podczas imprez organizowanych przez miasto - tłumaczy wówczas prezydent Mariusz Chrzanowski. - Chcemy promować katalog wartości i wzorców wychowawczych. Nie możemy więc się zgodzić się na to, żeby obok rozdawanej waty dla najmłodszych był spożywany alkohol - dodawał.
Prezydent najwyraźniej zmienił zdanie. Piwo było już dostępne na tegorocznym Gościńcu Łomżyński, ale nie była to marka Łomża. Zgodnie z zapowiedzią w przyszłym roku „Łomża” ma być na największych imprezach organizowanych przez Łomżę.
- Cieszy, że firma która w nazwie ma Łomża, firma która w pewien sposób utożsamiana jest z naszym miastem, widzi potrzebę  tego, żeby wspierać inicjatywy miejskie. Jesteśmy po wstępnych rozmowach i te przedstawione propozycje przez Browar Łomża są naprawdę imponujące – mówił prezydent Chrzanowski, dodając, że są wstępne deklaracje zaangażowania się w Dni Miasta, Gościniec Łomżyński i „również myślimy nad imprezą  plenerową”.
- W imieniu firmy Van Pur chcę potwierdzić słowa, które przed chwilą słyszeliśmy o zaangażowaniu firmy, zaangażowaniu działu marketing w promowaniu marki Łomża, która jest marką wiodącą firmy. Przez to chcemy promować również nasze miasto, rozwijać naszą współpracę - mówił Michał Szabłowski dyrektor Browaru Łomża. - Jesteśmy w pełni zaangażowani i deklarujemy nasza obecność na rynku miejskim, okolicznym z pełnym wsparciem z naszej strony.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę