Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

WOŚP rekrutuje na Finał w Łomży

- Ruszamy z organizacją 28. Finału WOŚP w Łomży i zapraszamy wszystkich do wspólnego grania! - mówi Monika Orłowska-Laskowska szefowa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. Orkiestra zagra 12. stycznia 2020 roku i będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

zobacz: www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet
zobacz: www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała do tej pory ponad miliard złotych na najwyższej klasy sprzęt medyczny. Tylko do Łomży WOŚP przekazała sprzęt warty blisko 1,5 miliona złotych. 

Tym razem Orkiestra zagra na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Aby operacje były skuteczne i  bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej. Należą do nich: lampy operacyjne, stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulenia, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C, zestawy endoskopowe.
Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Łomżyński sztab WOŚP szuka wolontariuszy, którzy z puszkami będą zbierali pieniądz dla orkiestry, ale także artystów, którzy wystąpią na łomżyńskim finale WOSP.

- Rejestracja Wolontariuszy już trwa‼ Zgłoszenia zbieramy do 10  grudnia, a liczba miejsc jest ograniczona – podaje  Monika Orłowska-Laskowska. - Nie czekaj! Dołącz do nas już dziś‼️ Formularz zgłoszeniowy: http://www.emclat.pl/formularz-zgloszeniowy-wolontariusza/

Szefowa WOŚP Łomża zaprasza także wszystkich artystów: małych i dużych. - Nasza scena jest dla Was dostępna. Zgłoś się i stwórz z nami najlepszy finał - zaprasza. - Formularz zgłoszeniowy http://www.emclat.pl/zagraj-z-nami/

- Zapraszamy firmy, instytucje oraz osoby prywatne do współtworzenia z nami 28. Łomżyńskiego Finału Wośp! Z wiatrem w żaglach mierzymy wysoko :) Siema! Pozdrawiam serdecznie, Monika Orłowska-Laskowska szef Sztabu WOŚP Łomża. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę