Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Strażacy modlili się w Nowogrodzie

Prawie 150 strażaków, w tym dwadzieścia pięć pocztów sztandarowych jednostek Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu łomżyńskiego spotkało się w niedzielę w Nowogrodzie. W tutejszym kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny odbyła się msza święta za zmarłych strażaków z powiatu łomżyńskiego.

Nabożeństwo koncelebrowali ks. Remigiusz Krajewski - proboszcz parafii Nowogród, ks. Radosław Kubeł - diecezjalny kapelan strażaków oraz ks. Jarosław Świderek - powiatowy kapelan strażaków. Uroczystą oprawę mszy świętej zapewnił Chór „Natalis Mariae” z parafii Narodzenia NMP w Nowogrodzie pod dyrekcją Dariusza Stepnowskiego.  Poza strażakami w w modlitwie uczestniczyli mieszkańcy Nowogrodu i przedstawiciele władz samorządowych z gmin powiatu.

Fotoralacja OSP Nowogród.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę