Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga, możliwa gołoledź!

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne m.in dla całego podlaskiego. Zdaniem meteorologów po godz. 13.00 mogą wystąpić miejscami opady śniegu z deszczem, deszczu oraz mżawki marznących, powodujących gołoledź. W tej chwili temperatura powietrza wznosi około -1 stopnia.

Wydabne ostrzeżenie ważne od dziś tj. soboty 23. listopada od godz. 13.00 do godz. 1.00 po północy. Prawdopodobieństwo wystapienia zjawiska Wiesław Winnicki, synoptyk dyżurny IMGW-PIB w Białymstoku, określat na poziomie 80%. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę