Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wyjaśniają wczorajsze zgony

- To są zupełnie dwa różne zdarzenia. Nie łączymy ich ze sobą – mówił Karolina Szulkowska Prokurator Rejonowa w Łomży. W tej prokuratorze wszczęto śledztwa w związku ze śmiercią dwóch osób w Łomży. Ich ciała znaleziono wczoraj. - Na chwilę obecną wykluczamy udział osób trzecich w tych zdarzeniach – podkreśla prokurator Szulkowska.

Najpierw – po godzinie 8. rano odnaleziono ciało mężczyzny w rejonie torowiska przy ul. Kolejowej, a dwie godziny później ciało drugiego mężczyzny – po drugiej stronie torowiska przy Alei Legionów. 
Prokurator Szulkowska podkreśla, że oba zdarzenia nie są ze sobą powiązane. Ciało pierwszego z mężczyzn zostało znalezione w otwartej przestrzeni, drugiego w pustostanie. Dziś biegły lekarz ma dokonać oględzin ciał obu mężczyzny, by na potrzeby śledztwa określić przyczynę ich zgonu. Możliwe że obaj zmarli z wychodzenia organizmów, ale być może przyczyną ich śmierci był tryb życia lub to, co wypili chwilę wcześniej. Z naszych informacji wynika, że przynajmniej przy jednym z nich policjancdi znaleźli butelkę i nie była ona po alkoholu. 

Okres jesienno-zimowy, kiedy temperatury spadają, jest szczególnie trudnym czasem dla osób bezdomnych. Z powodu obniżenia temperatury pojawia się ryzyko wychłodzenia organizmu. Policjanci apelują o reagowanie w sytuacji jeśli zauważymy człowieka leżącego na chodniku, czy śpiącego na ławce. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112 i poinformować dyżurnego by pomoc ruszyła.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę