Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pijani i niebezpieczni

Jeden potrącił pieszego, drugi wjechał w słup i uciekł. Obaj kierowcy byli pijani. Pierwszy miał blisko promil, drugi 3,3 promila alkoholu w organizmie.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło ok. godz. 17.30 w miejscowości Średnica Jakubowięta gm.Szepietowo. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 51-letni kierowca Forda, potrącił  41-letniego  pieszego, który najprawdopodobniej prowadził rower. Pieszy został przewieziony do szpitala, a policyjne wstępne badanie alkomatem wykazało, iż kierujący samochodem miał blisko promil alkoholu w organizmie. 

Także wczoraj po 17. policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali 25-letniego kierowcę volkswagena, który w Jedwabnem  wjechał w słup i uciekł. W organizmie miał 3.3 promila alkoholu. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę