Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Więcej szczęścia niż rozumu

O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który wczoraj rano pijany usiłował przejechać drogą krajową nr 63. Pomiędzy Małym Płockiem a Rogienicami kierowany przez niego volkswagen zjechał z jezdni i dachował. Mężczyźnie nic się nie stało i... uciekł z miejsca zdarzenia.

Nie zdołał się schować i został zatrzymany przez policjantów. Wówczas wyszło na jaw, że jest kompletnie pijany. 
- Mężczyzna w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu – podaje Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. 
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie musi wytrzeźwieć nim usłyszy zarzuty jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. 
Minionej doby na terenie województwa podlaskiego zatrzymano pięciu pijanych kierowców. Ten "nasz" był rekordzistą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę