Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Zmarł Kapucyn

Zmarł brat Cherubin Złotkowski z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży. Odszedł do Pana w wieku 80 lat, w dniu swoich imienin 17 listopada 2019 r.

Jak poinformował ks. Grzegorz Suchta, notariusz Kurii Diecezjalnej w Łomży, uroczystości pogrzebowe śp. brata Cherubina Złotkowskiego odbędą się dnia 20 listopada 2019 r.(środa) o godz. 12.00. Msza św. pogrzebowa odprawiona będzie w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Bolesnej w Łomży, czyli w kościele Braci Mniejszych Kapucynów.

- Śp. Brata Cherubina Złotkowskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji – dodaje ks. Grzegorz Suchta.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę