Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Przedszkole inne niż wszystkie

Od września w Łomży funkcjonuje nowe przedszkole. To Przedszkole Specjalne Nr 3 przy Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. To jedyna tego typu publiczna placówka w mieście, która specjalizuje się w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężoną w tym z autyzmem.

Przedszkole Specjalne Nr 3 przy Zespole Szkół Specjalnych w Łomży dysponuje kadrą doświadczonych specjalistów i  nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami w samym centrum miasta – w budynku po przy ul. Nowogrodzkiej.
- Nasze przedszkolaki korzystają z zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, nowoczesnego specjalistycznego sprzętu, dostosowanych pomocy edukacyjnych – przekazują pracownicy placówki. -  Dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny naszych przedszkolaków. Oferujemy różnorodne zajęcia specjalistyczne: Integrację sensoryczną, gimnastykę korekcyjną, logopedię, terapię integracji słuchowej Tomatis, arteterapię, fizjoterapię, terapię EEG Biofeedback, muzykoterapię i dogoterapię.

Przedszkole funkcjonuje w godzinach 7:30 - 15:30. Zajęcia prowadzone są zgodnie z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Obecnie funkcjonuje jeden oddział przedszkolny, ale w przyszłym roku szkolnym planowane jest uruchomienie kolejnych grup. Zainteresowani oferta przedszkola rodzice mogą z placówką kontaktować się telefonicznie:  086 216 57 64

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę