Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Topielec w stawie

Ciało mężczyzny odnaleziono w stawie na terenie gminy Kołaki Kościelne. Informację potwierdza mł. asp. Agnieszka Predko z KPP w Zambrowie.

Zgłoszenie o topielcu służby ratownicze odebrały dziś przed godziną 13. Potwierdzono to na miejscu, gdzie teraz pracują przedstawiciele służb. Póki co nie są znane personalia topielca, ani okoliczności w jakich znalazł się w stawie. Będzie to wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratury. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę