Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany i na haju w BMW

Był pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających i próbował uciekać policjantom. 31-latek najpierw próbował uciec im BMW, ale stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znaki drogowe. Wówczas wybiegł z auta i zaczął uciekać pieszo, ale też mu się nie udało...

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Grajewie, ale dopiero wczoraj  policjanci poinformowali, że po krótkim pościgu, zatrzymali 31–letniego kierowcę BMW. Samochód na jednej z ulic miasta miał co chwilę hamować i przyspieszać. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód do kontroli drogowej. Funkcjonariusze wydali kierującemu sygnały do zatrzymania pojazdu, ale ten zlekceważył je i nagle przyspieszył. Jak relacjonują policjanci już po chwili kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znaki drogowe.  Następnie wybiegł z auta i zaczął uciekać. Tuż po tym, jak wpadł w ręce mundurowych okazało się, że 31-latek kierował samochodem będąc pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. Potwierdziły to wstępne badania. W BMW policjanci zabezpieczyli też susz roślinny, który okazał się marihuaną. 

Policjanci podają, ze podejrzany usłyszał zarzuty, a jego dalszym losem zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę