Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zniszczone lipy z alei Papieskiej

- Przechodząc przez park (Park Jana Pawła II Papieża Pielgrzyma w Łomży- dop. red.) zauważyłem, że ktoś zniszczył kilka drzew w dwóch miejscach przy głównej alei – napisał Czytelnik podsyłając zdjęcia obrazujące uszkodzenia. Do dewastacji kilku lip posadzonych wzdłuż alei Papieskiej doszło w ubiegłym tygodniu. Mariusz Zapert, zastępca dyrektora MPGKiM podkreśla, że w Parku zamontowany jest monitoring i ma nadzieję, że policjanci ustalą sprawcę.

Uszkodzone są co najmniej cztery lipy. „Ktoś” próbował je okorować. Na niektórych drzewach uszkodzenia są bardzo duże.
- To dewastacja, z którą niestety w tym parku często mamy do czynienia. Uszkodzone były kosze na śmieci, wyrywane ławki... Te ostatnie uszkodzenia drzew zgłosiliśmy na Policję i mam nadzieje, ze uda się ustalić sprawcę zniszczeń – mówi Mariusz Zapert. - To lipy rosnące przy alei Papieskiej, które w 2016 roku były przez nas przesadzane, a później długo walczyliśmy o to, aby one się przyjęły. Teraz ktoś bezmyślnie je zniszczył. 
Dyrektor Zapert ma nadzieje, że dzięki nagraniom z monitoringu zainstalowanym w Parku policji uda się ustalić sprawce dewastacji, który zostanie przykładnie ukarany, aby w ten sposób zniechęcić kolejnych wandali przed niszczeniem posadzonych w Parku drzew. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę