Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zmiany we władzach ARiMR

Główne zdjęcie
Beata Orzołek

Beata Orzołek z Kolna nie jest już zastępcą prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. O jej odwołaniu mówiło się od kilki tygodni, a teraz zniknęła ze stron internetowych Agencji. Odwołanie miało nastąpić wczoraj.

Dr inż. Beata Orzołek została powołana na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR w Warszawie w czerwcu 2017 roku. Wówczas ministrem rolnictwa był obecny europoseł Krzysztof Jurgiel. Orzołek do Warszawy awansowała z Łomży, gdzie od początku 2016 roku o pełniła funkcję dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Beata Orzołek jako wiceprezes Agencji nadzorowała m.in. Departament Płatności Bezpośrednich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę