Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na Giełczyńskiej

Kierowca handy wyjeżdżając z parkinu na Placu Niepodległości prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy BMW zjeżdżającemu z ronda Hanki Bielickiej w ul. Giełczyńską. Na szczęście jadącym w samochodach nic złego się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Według policji była to kolizja drogowa. Musieli interweniować strażacy, bo z uszkodzonych samochodów na jezdnie wylały się płyny eksploatacyjne, które należało zmyć.  

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 30 października 2019 11:04
Data ostatniej edycji: śr, 30 października 2019 11:05:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę