Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Pożar w piwnicy bloku

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru, ale wiadomo, że palio się w jednym z piwnicznych boksów bloku na Osiedlu Bohaterów Monte Cassino w Łomży. Ogień objął powierzchnię około 4 m2. Pożar szybko został ugaszony i nie ma osób poszkodowanych.

Pożar strażakom zgłoszono około godz. 15.40. Już po trzech minutach na miejsce dotarli pierwsi strażacy. W sumie oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej zadysponował do akacji trzy zastępy.
Na miejscu okazało się, że z piwnicy bloku wydobywa się dużo dymu. Strażacy w maskach tlenowych weszli do piwnicy i sprawdzając kolejne boksy szukali źródła dymu. W jednym z nich znaleźli przyczynę - pożar. Paliły się zebrane w piwnicy rzeczy. Pożar objął powierzchnię około 4 metrów kwadratowych i szybko został ugaszony.
Oficer dyżurny PSP w Łomży podkreśla, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych. Straty materialne to nie tylko spalone rzeczy w piwnicznej komórce lokatorskiej, ale także popalone instalacje. 
Jedna z jednostek PSP już wróciła do bazy przy ul. Sikorskiego, a dwie pozostałe pracują jeszcze strażacy wietrząc zadymioną piwnicę bloku. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 29 października 2019 16:35
Data ostatniej edycji: wt, 29 października 2019 16:36:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę