Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sikorskiego zablokowała ciężarówka

Główne zdjęcie
Popsuta ciężarówka skutecznie zablokowała ruch na ul. Sikorskiego w Łomży

Ponad pół kilometra miał przed godziną 8. korek samochodów na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Łomży. Sięgał do skrzyżowania z Zawadzką aż do skrzyżowania z aleją Legionów. Przed godziną 9. był podobny. Gigantyczny korek spowodowała jedna ciężarówka, która popsuła się tuż przy skrzyżowaniu z aleją Legionów, całkowicie blokując jeden z trzech pasów ruchu.

Ciężarówka zablokowała pas do skrętu z ul. Sikorskiego w prawo w aleję Legionów. Popsutą ciężarówkę trudno jest ominąć. Choć korek samochodów w porannym szczycie komunikacyjnym był bardzo duży policjanci zgłoszenie o samochodzie blokującym pas jezdni i utrudnieniu w ruchu, w samy centrum Łomży otrzymali dopiero około godziny 9.00. Maja podjąć działania, aby rozładować gigantyczny korek. 

cz
wt, 29 października 2019 09:11
Data ostatniej edycji: wt, 29 października 2019 09:14:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę