Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Piątuś radę da? OSM Piątnica chce zdobyć serca małych Polaków

Piątuś to jogurt z Piątnicy stworzony specjalnie dla dzieci. OSM Piątnica rozpoczęła kampanię reklamową tych jogurtów. Bohaterem jest żyjący w okolicach Piątnicy łoś o imieniu Piątuś, który niedawno pojawił się na opakowaniach produktów, a teraz w filmiku odkrywa, że chociaż nie umie wspinać się po drzewach ani latać, to świetnie pływa i nurkuje. Kampania obejmuje emisję spotów w telewizji oraz pre-rolle na Youtube, od 8 listopada będą emitowane także w kinach w całej Polsce.

W ładnie zrobionym spocie reklamowym pokazano, jak łoś Piątuś przemierza las i nurkuje w toni jeziora. W ten sposób OSM Piątnica chce przekonać, że nie trzeba być we wszystkim najlepszym bo nie wszystko musi się udawać. Jedne rzeczy można robić lepiej, inne trochę gorzej. Piątuś zachęca do odkrywania swoich mocnych stron namawiając: „Próbuj, próbuj co dnia. Znajdź co Twoje raz dwa!”.

Jogurt Piątuś to najnowsza propozycja OSM Piątnica. Jego bazą są wysokiej jakości mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych i przetarte owoce. Dostępne są smaki: jagodowy, malinowy, bananowy, truskawkowy i waniliowy, w którym – jak podkreśla producent – jest naturalna mielona laska wanilii. Wyprodukowany został z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów (GMO). 

230804070022.gif
cz
wt, 22 października 2019 10:27
Data ostatniej edycji: wt, 22 października 2019 10:37:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę